Apartament - Per Qira - Tirana, Shqipëri


JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE NOBIS

 
[Qera Mujore]
Rr.Sami Frasheri - Nobis - Tirana, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530191011-899
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
130
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament i mobiluar ne zonen e liqenit artificial te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallatI te ri me ashensor dhe administrim shume te mire. Eshte i organizuar me korridor, ambient ndenje, ambient gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i orientuar nga Jug-Lindja, ofron ndricim natyral gjate gjithe dites, privatesi si dhe organizim shume te mire. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe ofron gjithe komoditetet e nevojshme per banim.
Cmimi i qirase eshte 600 euro/muaj bruto

Karakteristikat

Ashensor
Sistem Survejimi
I Mobiluar
Ballkon
Sistem Alarmi
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Barci - RE/MAX Infinity Plus
Silvana Barci

Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare