Apartament - Per Qira - Tirana, Shqipëri


JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TE KOMUNA PARISIT

 
[Qera Mujore]
Rr.Komuna e Parisit - Tirana, Shqipëri
ID: 530101016-720
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
150
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti me siperfaqe 150 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 8 katesh te pajisur me ashensor.

Tipologjia e brendshme perbehet nga 3 dhoma, 2 tualete, sallon pritjeje, ministudio e vogël pune dhe një ballkon. Një nga dhomat është pershtatur si gardërobë. Çdo dhomë ka sistem kondicionimi. Të gjitha dritaret janë dopio xham.

Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht ne menyre moderne dhe ndodhet shume prane kopshtit botanik.

Zona ofron te gjitha fasilitetet e mundshme per banim pasi ka akses me transportin publik, pamje të shkëlqyeshme të liqenit, sihuri, qetesi, si edhe larmi sherbimesh me supermarkete të shumta, dyqane, restorante, bar kafe

Apartamenti disponon edhe parkim nëntokësor.

Karakteristikat

Ashensor
Ndërtim i Ri
Ajër i Kondicionuar
Ashensor
I Mobiluar
Parkimi
Ashensor
Pranë Transportit Publik
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Broker / Pronar - Spartak Kadiu - RE/MAX Vision
Spartak Kadiu

Spartak Kadiu

RE/MAX Vision


Shfaq...
Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Spartak Kadiu

RE/MAX Vision

Bulevardi "Bajram Curri"
Pallati Av i Ri, Kati 1, Tirane

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi