Apartament - Per Qira - Myslym Shyri, Shqipëri


JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MYSLYM SHYRI

 
[Qera Mujore]
Rr.Nikolla Lena - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530191011-948
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
93
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti me siperfaqe 93 m2 ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me mireadministrim, sistem security dhe i pajisur me ashensor.
Eshte i organizuar ne nje kuxhine bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome matrimoniale, 1 dhome per femije, 1 tualet me dritare, 1 ballkon i cili lidhet me kuzhinen.
Apartamenti ka mobilim bashkohor dhe ka pajisje elektroshtepiake te markave te njohura dhe ke mundesi parkimi.

Zona ofron te gjitha kushtet e pershtatshme per banim, akses me transportin publik, shume prane qendres se Tiranes dhe larmi sherbimesh.


Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
I Mobiluar
Ballkon
Parkimi
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Barci - RE/MAX Infinity Plus
Silvana Barci

Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare