Apartament - Per Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri


APARTAMENT ME QIRA

 
[Qera Mujore]
Hamdi Sina - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530291007-148
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
102

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament me qira 2+1 i mobiluar dhe i pa banuar me pare .
Ndodhet te Liqeni i Thate, te restorant kapiteni, ne nje ndertim me ashensor .
Organizohet ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket ku ka dalje dhe ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete.
Per me shume informacion ju lutemi te na telefononi!

Karakteristikat

Ashensor
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Jug-Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku - RE/MAX Vizion II

DERGONI MESAZH

 
Elona Dushku

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare