Apartament - Per Qira - Kopshti Zoologjik, Shqipëri


Jepet me qira 1+1tek Pami!

 
[Qera Mujore]
Kopeshti zologjik - Kopshti Zoologjik, Shqipëri
DHËNË ME QERA
Ndertim i Ri
ID: 530191006-157
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
70
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
62

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament 1+1 tek Kopeshti zologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensore.
Eshte i organizuar ne nje sallon kuzhine , nje dhome gjumi, nje tualet , nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pershtatshem per nje jetes komode.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erjon Alimema - RE/MAX Infinity Plus
Erjon Alimema

Erjon Alimema

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Erjon Alimema

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare