Apartament - Per Qira - Bulevardi Zogu I, Shqipëri


Apartament me qira tek Bulevardi "Zogu I"

 
[Qera Mujore]
Bulevardi Zogu I - Bulevardi Zogu I, Shqipëri
ID: 530211008-127
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
72

Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 2+1 me qira tek Bulevardi "Zogu I"
Siperfaqe: 72 m2
Cmimi: 400 Euro (Neto)
Ky apartament eshte i mobiluar teresisht dhe eshte me pamje nga rruga kryesore.

Per nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ardi Llapi - RE/MAX Advantage 2

DERGONI MESAZH

 
Ardi Llapi

RE/MAX Advantage 2

Bulevardi Zogu I
Prane Materniteti te Vjeter

Stacioni i Trenit, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare