Apartament - Per Qira - Ambasador 3, Shqipëri


Apartament 3+2+1 me qira tek Dervish Hima

 
[Qera Mujore]
Dervish Hima - Ambasador 3, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530261010-3
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
153.30
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
146
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Tek rruga Dervish Hima, prane Ambasador 3, jepet me qira apartament 3 +2 + 1 + ambjent gatimi me vete me siperfaqe 146m2, i organizuar me ambjent ndenje i bollshem, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 koridor, 3 ballkone, 2 banjo. Secila nga dhomat ka dalje ne ballkon. Siguruar gjate gjithe dites drite natyrale, sistem ngrohje me kaldaej gazi. Ndodhet ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me nje lokacion perfekt. Pallati eshte i aksesueshem me dy ashensor dhe me mundesi parkimi.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me strategjike te Tiranes duke mundesuar te gjitha facilitetet, gjithashtu afer vendeve me te frekuentuara ne Tirane: Padam, Artigiano Vila, Restorant Era ''Vila" , Coin Tirana, Galeria ETC si dhe liqenin e Tiranes.


Karakteristikat

Ashensor
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
Ballkon
Pamje të Jashtme
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ermelinda Leka - RE/MAX Infinity Home

DERGONI MESAZH

 
Ermelinda Leka

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare