Apartament - Per Qira - Ali Demi, Shqipëri


Apartament me qira 1+1 te Fusha Ali Demit!

 
[Qera Mujore]
Ali Demi - Ali Demi - Ali Demi, Shqipëri
Rikonstruktuar
ID: 530181021-133
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
53

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje ndertim ekzistues perballe fushave ne Ali Demi jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe totale 53 m2. Nodhet ne katin e 2 dhe ka planimetri perfekte drejtkendore. Eshte totalisht i mobiluar, me rifinitura te reja, cdo pajisje elktroshtepiake eshte funksionale dhe tualeti eshte me dritare.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Julian Kasapi - RE/MAX Koncept 2
Julian Kasapi

DERGONI MESAZH

 
Julian Kasapi

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare