Apartament - Per Qira - 21 Dhjetori, Shqipëri


JEPET 2+1 ME QERA RRUGA NDRE MJEDA

 Çmim i Fiksuar
 
[Qera Mujore]
Rruga Ndre Mjeda - Rruga e Kavajes - 21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530171005-80
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
135
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet apartament 2+1 me qera ne Rrugen Ndre Mjeda, zone me larmi sherbimesh.
Jepet si per banim edhe per zyra, ka vizibilitet dhe ofron nje panorame te gjere nga brenda.
Apartamenti jepet bosh dhe posedon vetem kundra-bufen.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Edmond Toska - RE/MAX Vizion
Edmond Toska

Edmond Toska

RE/MAX Vizion


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Edmond Toska

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare