Apartament - Në Shitje - Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri

Apartament 2+1+2 tek Rezidenca Marabella

 Cmim per m2
1,000 € InStock Other Currencies
 
Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri
Në Ndërtim
ID: 530411003-108
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
100.30
Sipërfaqe Neto (m²)
87.20
Viti i Ndërtimit
2024
Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Marabella . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje prej ndertimeve me te reja dhe me cilesore ne Tirane . Rezedenca eshte ne faze ndertimi me afat perfundimtare ne vitin 2024 . Apartamenti ka planimetri te rregullt .

Per me shume informacion na kontaktoni .

Karakteristikat

Ashensor
I/e Papërfunduar
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
I/e Pamobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Fire Pit
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug-Perëndim
Pamje nga Mali
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Orald Karapici

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso