Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE

76,000 € InStock Other Currencies
 
Lungomare - Lungo Mare - Vlorë, Shqipëri
SHITUR
ID: 530401008-3
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
66.60
Viti i Ndërtimit
2010

Nr. i Tualeteve:
1
Shitet apartament 1+1 ne lungomare, ndodhet ne nje pallat te ri dhe super te mirembajtur. Ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje orientim ne lindje, Disponon certifikat te rregullt pronesie , cmimi eshte i diskutushem, per nje shoqerim ose detaje te metejshme na kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Qemal Hoxhaj Qemal Hoxhaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Qemal Hoxhaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Qemal Hoxhaj Qemal Hoxhaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso