Müstakil Daire - Satılık - Vlorë, Shqipëri

Apartament ne shitje 2+1 Vlore!

60,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530401007-4
Toplam Oda Sayısı:
3
Yatak odası sayısı:
2
Banyo sayısı
1
Brüt M²:
121
Yerleşik Alan (m²)
75
İnşaat Tarihi
2012

Tuvalet:
1
Shitet apartament me siperfaqe totale 121m2!
Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi nje sallon nje tualet dhe tre ballkone.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe me facilitete te shumta perreth.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor. E

Özellikler:

Balkon
Asansör
İlk Sahibi
With Ownership Right
Şehir Merkezi
Batı
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Arnavutluk

Eduard Maçaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Arnavutluk

Mesaj gönder

 
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Arnavutluk

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Arnavutluk
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Favoriler

Share & Compare


Yakın Zamanda Görüntülenenler

Share & Compare