Condo/Apartment - Ipinagbibili - Vlorë, Shqipëri

Apartament ne shitje 2+1 Vlore!

60,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530401007-4
Lahat ng Kuwarto:
3
Blg. ng mga Kuwarto:
2
Blg. ng mga Banyo
1
Kabuuang SqM
121
Built Area (m²)
75
Taong Itinayo
2012

Blg. ng mga Banyo
1
Shitet apartament me siperfaqe totale 121m2!
Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi nje sallon nje tualet dhe tre ballkone.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe me facilitete te shumta perreth.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor. E

Mga Tampok

Balcony
First owner
Lift/Elevator
With Ownership Right
City Center
West
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Albania

Eduard Maçaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Albania

Magpadala ng mensahe

 
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Albania

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Albania
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Mga Paborito

Share & Compare


Mga Huling Tiningnan

Share & Compare