Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament ne shitje - Plazhi vjeter ,Vlore

68,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
SHITUR
ID: 530401007-32
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80.66
Viti i Ndërtimit
2015

Nr. i Tualeteve:
1
Shitet apartament 1+1me sip 80.46 m2 e pershtatur ne 2+1 ne hyrje te Plazhit te vjeter Vlore .
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar me ashensor .
Apartamenti organizohet nga nje sallon , nje guzhine , dy dhoma gjumi , nje tualet , nje ballkon dhe ka ndricim natyral .
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .


Karakteristikat

Ashensor
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Eduard Maçaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso