Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament ne shitje 2+1 Vlore

59,900 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530401004-43
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
102
Sipërfaqe Neto (m²)
89.50
Viti i Ndërtimit
2010

Nr. i Tualeteve:
1
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 prane Skeles!
Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine dhe tualet.
Apartamenti ndodhet vetem 150 metra nga Skela dhe eshte shume mire i pozicionuar.
Vendodhja dhe planimetria e rregullt e ben ate apartamentin tuaj ideal.
Cmimi shume i favorshem! E


Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kiara Çuni Kiara Çuni Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Kiara Çuni

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Kiara Çuni Kiara Çuni Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso