Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet apartament ne Uje te Ftohte.

82,500 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530401002-33
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
88.26
Viti i Ndërtimit
2005

Nr. i Tualeteve:
1
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 ne Uje te Ftohte!
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 98M2 dhe siperfaqe te brendeshme prej 88.26m2.
Ndodhet veten 50 metra nga deti.
Eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi 1 sallon dhe 1 tualet.
Apartamenti eshte i lokalizuar ne nje nga zonat me te mira te Vlores.
Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor, A

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Veri-Lindje
Pamje nga Mali
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Daniel Mustafaraj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso