Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament ne shitje, Skele te Porti!

 Çmim i Fiksuar
81,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530401002-31
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
115.60
Viti i Ndërtimit
2005

Nr. i Tualeteve:
2
Shitet apartament ne skele te porti me siperfaqe totale 115,6 m.
Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi 1 sallon dhe 2 ballkone ,2 tualete.
Ballkonet kane nje pamje shume te bukur nga deti.
Apartamenti eshte i lokalizuar ne nje nga zonat me te mira te Vlores, ndodhet 5 min larg Lungmares.
Shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. A

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Jug-Perëndim
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Daniel Mustafaraj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Daniel Mustafaraj Daniel Mustafaraj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso