Tam apartman binası - Satılık - Vlorë, Shqipëri

Shitet truall ne Vlore!

60,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530401001-87
Toplam Oda Sayısı:
1
Yatak odası sayısı:
1
Banyo sayısı
1
Brüt M²:
462.50
İnşaat Tarihi
2000

Tuvalet:
1
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet truall ne Kuzum Baba 462.5 m2 ne Vlore.
Toka ka nje siperfaqe 462.5m2 dhe nje ndertes 32 m2.
Eshte nje mundesi e mire per investim.
Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor. R

Özellikler:

İlk Sahibi
With Ownership Right
Şehir Merkezi
Batı
Doğu
Güney
Güneybatı
Güneydoğu
Kuzey
Kuzeybatı
Kuzeydoğu
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Arnavutluk

Renato Banushaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Arnavutluk

Mesaj gönder

 
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Arnavutluk

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Arnavutluk
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Favoriler

Share & Compare


Yakın Zamanda Görüntülenenler

Share & Compare