Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet apartament 2+1+2 prane Conad-it!

 Çmim i Fiksuar
75,400 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
ID: 530401001-363
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
116
Viti i Ndërtimit
2010

Nr. i Tualeteve:
2
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2.
Organizohet ne sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkon.
Ndodhet ne Bulevardin Ismail Qemali mbas supermarket Conad.
Orientimi Jug-Perendim.
Kati i 8-te

Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Renato Banushaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso