Dyqan - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Lokal ne Shitje, ideal per Hotel ne Lungomare!

395,000 € InStock Other Currencies
 
Lungo Mare - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401001-336
Sipërfaqja Truallit (m2)
400
Shitet lokal me pamje nga deti ne Lungomare!
Lokali ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Vlores
Eshte shume i pershtatshem per hotel, fasada e madhe ne te dy anet te jep mundesine e ndarjes ne 12 - 15 dhoma.
Vendodhja shume e favorshme dhe perballe detit e ben ate pronen tuaj ideale per biznes.
Cmimi i arsyeshem!


Karakteristikat

Pamje nga Deti
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Renato Banushaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso