Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet apartament 1+1 prane Lungomare

Shaban Demiraj - Lungo Mare - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311008-118
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
75
Viti i Ndërtimit
2019

Kati :
Kati 7
Nr. i Tualeteve:
1
Apartamenti ndodhet ne nje pallate ri dhe te mireadministruar prane Lungomares. Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti orientohet nga lindja dhe ka drite dhe ngrohje natyrale nje pjese te mire te dites.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Ballkon
Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dario Bufazi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso