Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet apartament 3+1 ne Bulevardin Kryesor.

Skele - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311007-859
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
140
Sipërfaqe Neto (m²)
128
Viti i Ndërtimit
2005

Kati :
Kati 2
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne Bulevardin Kryesore. Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine , 1 ambiente ndenjeje, 1 tualet, 1 garderobe dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i vecante per sa i perket organizimit dhe lartesise qe eshte 325 cm.Apartamenti shitet i pa mobiluar. Gezon dokumentacion te plote hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
High Ceiling
I Mobiluar
White Cabinets
Ballkon
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlorë Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso