Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 3+1+2 në Shitje në Skelë

75,000 € InStock Other Currencies
 
Skele - Vlorë, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530311008-113
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
125
Viti i Ndërtimit
2013

Kati :
Kati 4
Nr. i Tualeteve:
2
Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim në një pallat të ri në zonën e Skelës, pranë Stadiumit "Flamurtari". Ka një sipërfaqe 125m2 të organizuar në tre dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, tualet dhe ballkon. Prona zotëron dokumentacion të plotë hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dario Bufazi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso