Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 prane Portit

 Çmim i Fiksuar
55,000 € InStock Other Currencies
 
Skele - Vlorë, Shqipëri
SHITUR
ID: 530311008-111
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
94
Viti i Ndërtimit
2011

Kati :
Kati 6
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 6 me orientim jug-perendim. Organizohet ne 2 dhoma gjumi nje ambient ndenjeje 1 tualet dhe 2 ballkone.Gezon dokumentacion te plote hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Jug-Perëndim
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dario Bufazi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Dario Bufazi Dario Bufazi Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso