Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1+2 te Shkolla Industriale

90,000 € InStock Other Currencies
 
Fiqiri Muka - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311007-679
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
130
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 2
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, i orientuar drejt drites natyrale. Apartamenti ka nje sip neto prej 130 m2. Apartamenti ndodhet vetem 2 min ne kembe nga Bulevardi kryesor i qytetit dhe eshte i rrethuar nga gjithe aktivitetet ndihemse per jetese. Apartamenti eshte i mire investaur dhe shitet i mobiluar.

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlorë Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali,
përballë Raiffeisen Bank
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso