Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 2+1 në Shitje te Albano&Romina

62,000 € InStock Other Currencies
 
Hasan Kushta - Vlorë, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311007-657
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
96
Viti i Ndërtimit
2003

Kati :
Kati 2
Nr. i Tualeteve:
1
Apartamenti ndodhet në katin e dytë teknik në një pallat të ri te Albano&Romina. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 96m2 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, kuzhinë+sallon, tualet dhe ballkon. Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e nevojshme. Prona zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso