Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 në Transballkanike

55,000 € InStock Other Currencies
 
Gjergj Kastrioti - Vlorë, Shqipëri
SHITUR
Ndertim i Ri
ID: 530311007-651
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
104
Sipërfaqe Neto (m²)
93.53
Viti i Ndërtimit
2013

Kati :
Kati 4
Nr. i Tualeteve:
1
Apartamenti ndodhet në katin e katërt nga toka në një pallat të ri në Transballkanike. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 104 m2 të organizuar në dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, tualet dhe ballkon. Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha kushtet për jetesë komode. Apartamenti gëzon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso