Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 2+1 në Shitje

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Gjergj Kastrioti" - Vlorë, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311007-639
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
137
Viti i Ndërtimit
2014

Kati :
Kati 6
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim në një ndërtesë të re dhe të mirëadministruar. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 137m2 të organizuar në dy dhoma gjumi, një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ka një mobilim modern. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e favorshme për banim.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Pamje nga Deti
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso