Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 1+1 në Shitje

21,000 € InStock Other Currencies
 
Mis Durhan - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311007-630
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
54
Viti i Ndërtimit
1990

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet në katin e parë në një pallat ekzistues pranë shkollës "Marigo Posio". Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 54 m2 dhe është i organizuar në një dhomë gjumi, një sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti gëzon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso