Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Apartament 2+1+2 në Shitje në Bulevard

68,000 € InStock Other Currencies
 
Bulevardi Ismail Qemali - Vlorë, Shqipëri
SHITUR
ID: 530311007-629
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Viti i Ndërtimit
2005
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt teknik ose të dytë banim në një pallat në qendër të Bulevardit. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, një sallon+ kuzhinë, dy tualete dhe një ballkon. Zona në të cilën ndodhet është një nga më të kërkuarat sepse ka pranë të gjitha institucionet dhe shërbimet e nevjshme për një jetesë komode.

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso