Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 3+1+2 te Bishti i Kalldremit

47,000 € InStock Other Currencies
 
Zenel Murra - Vlorë, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311007-624
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
113
Sipërfaqja Truallit (m2)
106
Viti i Ndërtimit
2012

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, sallon+kuzhin dhe dy tualete. Apartamenti ka nevoje per punime shtese(vendosja e dyerve te brendeshme dhe hidrosanitareve) Apartamenti gezon dok te regullt hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso