Müstakil Daire - Satılık - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
New Build
ID: 530311007-622
Toplam Oda Sayısı:
3
Yatak odası sayısı:
2
Banyo sayısı
1
Brüt M²:
105
Yerleşik Alan (m²)
94.50
İnşaat Tarihi
2008

Katı
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Özellikler:

Park Alanı
Asansör
Şehir Merkezi
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Arnavutluk

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Arnavutluk

Mesaj gönder

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Arnavutluk

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Arnavutluk
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favoriler

Share & Compare


Yakın Zamanda Görüntülenenler

Share & Compare