Lägenhet - Till salu - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Nybyggt
ID: 530311007-622
Totalt antal rum:
3
Antal sovrum:
2
Antal badrum
1
Totalt kvm
105
Byggnadsarea (m²)
94.50
Byggnadsår:
2008

Våningsplan:
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Egenskaper:

Parkering
Stadskärna
Hiss
All information tillhandahållen från ansvarig mäklarer är baserad på ägarens lämnade uppgifter och mäklaren ansvarar inte för riktigheten i uppgifterna.
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Skicka meddelande

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favoriter

Share & Compare


Senast besökta bostäderna

Share & Compare