Lägenhet - Till salu - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Nybyggt
ID: 530311007-622
Totalt antal rum:
3
Antal sovrum:
2
Antal badrum
1
Totalt kvm
105
Byggnadsarea (m²)
9,450
Byggnadsår:
2008

Våningsplan:
4
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Egenskaper:

Parkering
Stadskärna
Hiss
All information tillhandahållen från ansvarig mäklarer är baserad på ägarens lämnade uppgifter och mäklaren ansvarar inte för riktigheten i uppgifterna.
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Skicka meddelande

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favoriter

Share & Compare


Senast besökta bostäderna

Share & Compare