Кондо/квартира - На продажу - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Новая постройка
ID: 530311007-622
Всего комнат:
3
Кол-во спален:
2
Кол-во ванных
1
Всего кв. метров
105
Форма домоуправления
9,450
Год постройки
2008

Высота этажа
4
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Характеристики

Аренда
Lift/Elevator
City Center
Вся информация, предоставленная агентом по недвижимости/брокером, считает надежной, однако ее точность не гарантируется, и данную информацию следует проверять самостоятельно. Не даются никакие гарантии и не делаются никакие заявления.
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Албания

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Албания

Эл. почта

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Албания

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Албания
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Избранное

Share & Compare


Недавно просмотренные

Share & Compare