Mieszkanie - Sprzedaż - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Inne waluty
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Rynek pierwotny
ID: 530311007-622
Całkowita liczba pokoi
3
Liczba sypialni
2
Liczba łazienek
1
Powierzchnia całkowita (m²)
105
Pow. zabudowy (m²)
94.50
Rok budowy
2008

Piętro
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Informacje dodatkowe

Parking
Centrum
Winda
Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.
Agent prowadzący
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Ulubione

Podziel się i porównaj


Ostatnio oglądane

Podziel się i porównaj