Leilighet - Til salgs - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

85,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
New Build
ID: 530311007-622
Totalt antall rom:
3
Antall soverom:
2
Antall bad:
1
Totalt antall kvadratmeter
105
Bebygget areal(m²)
94.50
Byggeår
2008

Etasje
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Særtrekk

Parkering
Heis
City Center
!All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.!
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Send melding

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favoritter

Share & Compare


Sist sette eiendommer

Share & Compare