Appartement - Te Koop - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Nieuwbouw
ID: 530311007-622
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Woonoppervlakte (m²)
105
Oppervlakte bebouwd (m²)
9,450
Bouwjaar:
2008

Verdieping
4
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Kenmerken:

Lift
Parkeerplaatsen
Dorpscentrum
Ondanks de zorg die door de RE/MAX makelaars aan de correcte invoer van de gegevens besteed wordt, kan RE/MAX niet verantwoordelijk gehouden en/of aansprakelijk gesteld worden voor eventuele fouten, omissies en/of onvolkomenheden in de gegevens.
Bemiddelende Makelaar
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanië

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanië

VERSTUUR BERICHT

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanië

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanië
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favorieten

Share & Compare


Laatst bekeken

Share & Compare