Dzīvoklis - Pārdošana - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Jaunceltne
ID: 530311007-622
Istabu skaits:
3
Guļamistabu skaits:
2
Vannasistabu skaits
1
Kopējā platība (m2)
105
Apbūves zona (m²)
94.50
Uzbūvēšanas gads
2008

Stāvs
5
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Īpašības:

Stūra maja
Pilsētas centrs
Lifts
Visa objekta brokera/aģenta norādītā informācija tiek uzskatīta par uzticamu, taču nav pārbaudīta, tāpēc to būtu vēlams pārbaudīt individuāli. Netiek sniegtas nekādas garantijas vai pārstāvības.
Aģents
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albānija

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albānija

SŪTĪT ZIŅOJUMU

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albānija

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albānija
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Izlase

Share & Compare


Nesen skatīts

Share & Compare