Butas - Parduodama - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Naujai pastatytas
ID: 530311007-622
Viso kambarių:
3
Miegamųjų sk.:
2
Vonios kambarių sk.
1
Gyvenamasis plotas (m2)
105
Užstatytas plotas (m²)
94.50
Statybos metai
2008

Aukštas
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Požymiai:

Liftas
Stovėjimo vietos
Miesto centras
Visa informacija nurodyta brokerio sąraše yra patikima, tačiau nėra garantuojama, todėl kiekvienu atveju turi būti patikslinama.
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanija

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanija

Siųsti žinutę

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanija

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanija
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Adresynas

Share & Compare


Neseniai peržiūrėti

Share & Compare