Kondo/ Apartemen - Untuk Dijual - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

85,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Bangunan Baru
ID: 530311007-622
Jumlah Kamar:
3
Jumlah Kamar Tidur:
2
Jumlah Kamar Mandi:
1
Keseluruhan Meter Persegi
105
Area yang Dibangun (m²)
94.50
Tahun Dibangun
2008

Tingkat Lantai
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Fitur

Parking
Lift/Elevator
City Center
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Kirim pesan

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favorit

Share & Compare


Baru saja Dilihat

Share & Compare