Stan - Za prodaju - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Novogradnja
ID: 530311007-622
Ukupan broj prostorija / soba:
3
Broj spavaćih soba:
2
Broj kupaonica
1
Ukupno m2
105
Izgrađena površina (m²)
9,450
Godina izgradnje
2008

Kat
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Karakteristike:

Parking
Centar
Lift
Sve informacije dane od agenta smatraju se važećim, no moraju se zasebno procijeniti.
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanija

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanija

Pošaljite poruku

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanija

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanija
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favoriti

Podijeli i usporedi


Nedavno pogledano

Podijeli i usporedi