कोंडो/अपार्टमेंट - बिक्री के लिए - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
नव निर्मित
ID: 530311007-622
कुल कमरे:
3
बेडरूमों की संख्या:
2
बाथरूमों की संख्या
1
कुल वर्गमीटर
105
निर्मित क्षेत्र (m²)
94.50
निर्माण वर्ष
2008

मंज़िल स्तर
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

विशेषताएँ

Parking
Lift/Elevator
City Center
माना जाता है कि सूचीकरण एजेंट/दलाल (ब्रोकर) द्वारा दी गई सभी सूचनाएँ विश्वसनीय होंगी, लेकिन इसकी गारंटी नहीं है और उनकी पुष्टि स्वतंत्र ढंग से की जानी चाहिए। किसी भी प्रकार की वारंटी या अभिवेदन उपलब्ध नहीं कराए गए हैं।
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, अल्बानिया

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, अल्बानिया

सन्देश भेजें

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, अल्बानिया

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, अल्बानिया
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

पसंदीदा

Share & Compare


हाल ही में देखा गया

Share & Compare