Appartement - Vente - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Nouvelle Construction
ID: 530311007-622
Nombre de pièces
3
Nombre de chambres
2
Nombre salles de bain
1
105
Surface constructible (m²)
94.50
Année de construction
2008

Etage
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Caractéristiques

Parking
Ascenseur
Centre-ville
La présente annonce immobilière a été rédigée sous la responsabilité éditoriale de l'agent commercial en charge de ce bien.
Agent en charge
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanie

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanie

Programmons une visite

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanie

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanie
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favoris

Partager et comparer


Derniers biens affichés

Partager et comparer