Piso - Venta - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Obra Nueva
ID: 530311007-622
Habitaciones:
3
Num. de Dormitorios:
2
Número de Baños
1
Total M²
105
Sperficie construida (m²)
9,450
Año Construcción
2008

Planta Baja
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Características:

Aparcamiento
Ascensor
Centro
Toda la información proporcionada por el agente se considera fiable pero no está garantizada y debe ser verificada independientemente.
Agente que gestiona la propiedad
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

ENVIAR MENSAJE

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favoritos

Comparte y Compara


Visto recientemente

Comparte y Compara