Piso - Venta - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Obra Nueva
ID: 530311007-622
Habitaciones:
3
Num. de Dormitorios:
2
Número de Baños
1
Total M²
105
Sperficie construida (m²)
9,450
Año Construcción
2008

Planta Baja
4
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Características:

Aparcamiento
Ascensor
Centro
Toda la información proporcionada por el agente se considera fiable pero no está garantizada y debe ser verificada independientemente.
Agente que gestiona la propiedad
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

ENVIAR MENSAJE

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albania
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favoritos

Comparte y Compara


Visto recientemente

Comparte y Compara