Ejerlejlighed - Til salg - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Nybyggeri
ID: 530311007-622
Total antal værelser
3
Antal soveværelser
2
Antal badeværelser
1
Kvm ialt
105
Opbygget areal (m²)
9,450
Bygningsår
2008

Stue etage
4
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Karakteristisk:

Elevator
Bymidte
Parkering
Al information formidlet af salgskonsulent/mægler er anslået, men er ikke en garanti og skal bekræftes i hvert enkelt tilfælde.
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Send besked

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favoritter

Share & Compare


Sidst viste

Share & Compare