Ejerlejlighed - Til salg - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

85,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Nybyggeri
ID: 530311007-622
Total antal værelser
3
Antal soveværelser
2
Antal badeværelser
1
Kvm ialt
105
Opbygget areal (m²)
94.50
Bygningsår
2008

Stue etage
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Karakteristisk:

Elevator
Bymidte
Parkering
Al information formidlet af salgskonsulent/mægler er anslået, men er ikke en garanti og skal bekræftes i hvert enkelt tilfælde.
Managing Agent
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Send besked

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Albanien
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Favoritter

Share & Compare


Sidst viste

Share & Compare