Апартамент - За продажба - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1 pranë Conad, Vlorë

80,000 € InStock Други валути
 
Rruga "Anita Bitri" - Vlorë, Shqipëri
Ново строителство
ID: 530311007-622
Общо стаи:
3
Спални:
2
Бани
1
Общо (кв.м):
105
Застроена площ (кв. м)
94.50
Година на построяване
2008

Етаж:
4
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri pranë kompleksit Conad. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , një sallon+kuzhinë, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim. Apartamenti zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Характеристики

Център на града
Паркинг
Асансьор
Цялата информация, предоставена от агента/агенцията, които предлагат имота, се счита за надеждна, но не е гарантирана и трябва да бъде проверена по независим път. Не се предоставят гаранции или декларации от какъвто и да е вид.
Агент
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Албания

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Албания

Изпрати съобщение

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Албания

Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Албания
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Любими имоти

Сподели & Сравни


Наскоро разгледани

Сподели & Сравни