Dyqan - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Njesi Prane Teatrit "Petro Marko"

35,000 € InStock Other Currencies
 
Mehmet CICO - Vlorë, Shqipëri
Pallat i Vjeter
ID: 530311007-621
Sipërfaqe Neto (m²)
35

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Njesi sherbimi prane Teatrit "Petro Marko" Vlore, e cila mund te funksionoje per cdo aktivitet sherbimi.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso