Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Apartament 3+1+2 te Alpeti

68,000 € InStock Other Currencies
 
Gjergj Araniti - Vlorë, Shqipëri
SHITUR
ID: 530311007-605
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
147
Viti i Ndërtimit
2012

Kati :
Kati 3
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete, te Alpeti. Apartamenti ehste i organizuar ne tre dhoma gjumi, sallon+kuzhine, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti vjen me cmim okazion dhe gezon dok te regullt hipotekor. Apartamenti eshte i orientuar drejt drites natyrale, cka mundeson qe banesa te jete gjithmon e ndricuar.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso