Petak Tanah untuk Bangunan - Untuk Dijual - Himarë, Shqipëri

Shitet Truall Per Ndertim Porto Palermo-Himare

 Penawaran di daerah
Himarë, Shqipëri
ID: 530311001-297
Keseluruhan Meter Persegi
10,200
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Trualli ndodhet buze detit dhe eshte pjese e PPV ku lejohet ndertim ne lartesi 11 metra, max i kateve 3 dhe intesiteti i ndertimit 0.15.
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Emiljano Hajrulla Broker

SEND A MESSAGE

 
Emiljano Hajrulla Broker

RE/MAX Prestige

Bulevardi Kryesore
Vlora, Vlorë, Albania

Favorit

Share & Compare


Baru saja Dilihat

Share & Compare