Bina Arazisi - Satılık - Plazh, Shqipëri


Shitet truall per ndertim buze detit, Durres!

 Offers in the region of
 
Currila - Plazh, Shqipëri
ID: 530311001-160
Brüt M²:
10,528
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Trualli ndodhet buze detit dhe eshte mundesi shume e mire investimi dhe shtrihet brenda zones se studimit teresor te qytetit te Durresit. Aktualisht ne truall ndodhet i ndertuar nje bar-restorant me sip ndertimore 80 m2 dhe sip trualli 802 m2 qe i shtohet sip te pergjithshme te tokes.

Özellikler:

Şehir Merkezi
All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.
Managing Agent
Emiljano Hajrulla Broker - RE/MAX Prestige
Emiljano Hajrulla Broker

SEND A MESSAGE

 
Emiljano Hajrulla Broker

RE/MAX Prestige

Bulevardi Kryesore
Vlora, Vlorë, Arnavutluk

Favourites

Share & Compare


Recently Viewed

Share & Compare